Residence Les Brigues

StřediskoCourchevel
MístoCourchevel
Vzdálenost od lyžování0 m
Služby Wifi Parking
StravováníBez stravy

Předností residence Les Briques je především její poloha - přímo u sjezdovky, v klidnější části Courchevel 1550, cca 700 m od centra, zastávka skibusu (zdarma) je přímo u residence. Všechny apartmány jsou renovoané.

Služby

Recepce, úschovna lyží, WIFI* na recepci, donáška pečiva*, garáž*.

Vybavení:

Všechny apartmány jsou nově renovované, kompletně vybavené, obývací pokoj, kuchyň – myčka, mikrovlnná trouba, TV*, povlečení, koupelna, WC, zpravidla balkon nebo terasa.

Typy ubytování

  • ST 4:

    studio pro 4 os., 25 m2, obývací pokoj, ložnice se 2 lůžky, vstupní kout s palandou, kuchyň s myčkou, koupelna s WC, východ přímo ke sjezdovce

  • AP 6:

    apartmán pro 6 os., 30 m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, vstupní prostor s palandou, ložnice se 2 lůžky, kuchyň s myčkou, koupelna, oddělené WC, balkon nebo východ přímo ke sjezdovce

Doplatky a slevy ke skipasům:

Věkové kategorie:

dítě 5 - 12 let vč., senior 65–74 let vč., D - dítě do 5 let, S - senior nad 75 let.

Slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacit.

Platnost skipasů:

COURCHEVEL (CO) – platí pro oblast Courchevel a La Tania

TROIS VALLÉES (3V) – platí na celou oblast Trois Vallées (Val Thorens, Les Menuires, Mottaret-Méribel, Courchevel), celkem 600 km sjezdovek, 1x vstup do Aquamotion Courchevel.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo