Residence Arc 2000

StřediskoLes Arcs
MístoArc 2000
Vzdálenost od lyžování50 m
Služby Parking
StravováníBez stravy

Komplex residencí v ARC 2000 s ideální polohou v nadmořské výšce 2000 m.n.m., v blízkosti lanovek i sjezdovek, s nádhernými výhledy na Aiguille Rouge i do údolí řeky Isere. V blízkosti komerčního centra, většina bytů po renovaci. Jméno a poloha residence je upřesněno již při předběžné rezervaci.

Služby

Úschovna lyží, povlečení*, veřejné garáže*.

Vybavení

Všechny apartmány jsou plně vybaveny – obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, zpravidla balkon.

Typy ubytování

  • ST 4:

    studio pro 4 os., 25 – 28 m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, vstupní prostor s palandou, koupelna s WC, balkon

  • ST 5:

    studio pro 5 os., 30 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, vstupní prostor s palandou a vysunovacím lůžkem, koupelna s WC, balkon

  • AP 7:

    apartmán pro 7 os., cca 30-40 m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s dvoulůžkem, vstupní prostor s palandou (7. lůžko může být typu šuplík v obýv. pokoji, v ložnici nebo u palandy), koupelna s WC, balkon.

Doplatky a slevy ke skipasům:

Věkové kategorie:

senior 75+ - senior nad 75 let, D – dítě do 5 let.

Slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacit.

Platnost skipasů: LES ARCS (ARC) – platí pro Les Arcs a Peisey-Vallandry, 1 den pro oblast Paradiski, PARADISKI (PAR) – platí pro Les Arcs, Peisey-Vallandry a La Plagne.

AKCE: 1/2 denní lyžování zdarma (dopolední skipas k 6 dennímu skipasu)

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo