Chalet Millonex

StřediskoTignes
MístoTignes - Le Lac
Vzdálenost od lyžování0 m
Služby Wifi Parking
StravováníBez stravy

Komfortní chalet se dvěma apartmány přímo u lanovky Palafour v Tignes–Lac a centrálního plata, 100 m od aquacentra (vstup se skipasem EK zdarma).

Služby

WIFI*, úschovna lyží se sušákem bot, veřejné parkoviště*, garáž*.

Vybavení

Apartmány jsou velmi komfortní a prostorné, luxusně vybavené, WIFI*, TV SAT, moderní kuchyň s varnou indukční deskou, s myčkou, mikrovlnnou troubou, troubou, kávovarem; koupelna s fénem, oddělené WC, povlečení, ručníky, úklidové prostředky, balkon. Apartmány jsou nekuřácké.

Typy ubytování

  • AP 6:

    apartmán pro 6 os., 65 m2 - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 os., TV, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou, vybavený kuchyňský kout, koupelna – vana, fén, sam. WC, balkon

  • AP 12:

    apartmán až pro 12 os., 130 m2, patrový, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 os., s krbem, TV, 3 ložnice s dvoulůžkem nebo 2-3 lůžky, ložnice s palandou a 1 lůžkem, vybavená kuchyň s myčkou, 3 koupelny, 2 WC, pračka, sušička, balkon

Doplatky a slevy ke skipasům:

Věkové kategorie:

dítě 5 - 13 let vč., senior 65 - 74 let vč., D - dítě do 5 let, S - senior nad 75 let.

Slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacit.

Platnost skipasů:

ESPACE KILLY  – platí pro celou oblast Tignes - Val d’Isere, ZDARMA VSTUP DO AQUACENTRA v Tignes-Lac a na přírodní kluziště (včetně zapůjčení vybavení).

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo