Lodě třídy GRAND CONFORT

 

Třída "Grand-Confort" nabízí velmi prostorné a pohodlné kabiny, z nichž každá má vlastní koupelnu. V této kategorii najdete 4 následující modely : lodě s 2 kajutami (Nicols 900), 3 kajutami (Nicols 1100), 4 kajutami (Nicols 1350) a luxusní loď Nicols 1350 VIP se 2 kajutami. Katuty jsou u všech modelů lodí rozvrženy rovnoměrně na přídi a zádi, uprostřed je odděluje obývací prostor. Loď má na palubě dvě terasy-jednu vpředu a jednu vzadu, k nimž je zajištěn pohodlný a bezpečný přístup z obývacího prostoru. Střecha lodi slouží jako přírodní solarko, přístupná je díky pohodlnému schodišti.
Ideání varianta pro početnější posádky složené z více párů

 
Lodě třídy GRAND CONFORT
 
Lodě třídy GRAND CONFORT
 
Lodě třídy GRAND CONFORT
 
Lodě třídy GRAND CONFORT
 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - VENAREY

   

  Jízdu po Burgundském kanálu z výchozího bodu ve Venarey les Laumes lze chápat jako putování napříč francouzskou historií! Vždyť právě zde se nacházejí historická sídla mezinárodního věhlasu.

  CENA OD  17 470,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - SOMAIL

  Pokud se rozhodnete pronajmout si loď a vyplout z malebného přístavu le Somail, určitě nebudete litovat. Malé přístavní městečko Somail se nachází v půli cesty mezi Carcassonne a Béziers, na jednom z nejplynulejších úseků plavby po kanálu ve Francii - 52 km bez zdymadel!

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - CAMARGUE

   

  Pokud toužíte po plavbě sluncem prohřátou divokou přírodou, nemohli jste si vybrat lépe. Jižní Francie a její Camargue vám toto přání zajisté splní.

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  LETNÍ LYŽOVÁNÍ L2A

   

  Les 2 Alpes otevírá v létě  90 hektarů sjezdovek. Lanovky pro letní lyžování budou otevřeny letos od 24. června do 2. září 2017, od 7 do 12.30.

  CENA OD   6 000,-

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo