Lyžařský instruktor zdarma

Chcete vylepšit techniku vašeho lyžování? Necítíte se jistí na snowboardovém prkně? Pak je tu pro vás náš unikátní benefit v podobě instruktora lyžování nebo snowboardingu zdarma.

Velmi úspěšnou novinkou zimní sezóny 2015/2016 byla služba lyžařské či snowboardové školy, poskytovaná klientům CK TALPA zcela zdarma, resp. bez jakéhokoli příplatku k běžné ceně zvoleného lyžařského zájezdu. I letos se proto bude jednat o služby profesionálních zahraničních, resp. českých instruktorů prestižních lyžařských či snowboardových škol ve vybraných italských střediscích, a to v Aprice (zde pouze lyžování, ale zato i včetně dětí od 6 let), na Paganelle a v Peju.

 

Středisko

Období od - do

Min. věk

Min. osob / skupina

Lyže

Snowboard

Pejo

07.12. - 21.12., 05.01. - 28.3.

11 let

5 osob

ano

ano

Paganella

14.12. - 21.12., 05.01. - 28.3.

11 let

5 osob

ano

ano

Monte Bondone

07.12. - 21.12., 05.01. - 28.3.

11 let

7 osob

ano

ano

Aprica

07.12. - 21.12., 05.01. - 22.02.

a 29.02. - 04.04.

6 let

5 osob

ano

ano

Folgaria / Lavarone 05.01. - 21.3. 12 let 5 osob ano

ano

Tonale / Ponte di Legno 07.12. - 21.12., 05.01. - 28.3. 11 let 5 osob ano

ano

 

Bližší informace k organizaci obdržíte u delegáta.


Cílem je poskytnout klientům zábavnou formou možnost jiného pohledu na lyžování nebo snowboarding, osvěžení si teoretických základů a „kondiční jízdy“ za supervize zkušených učitelů; nejde tedy o komplexní individuální výuku, ale spíše o vylepšení Vašeho stylu. 

Podmínky využití služeb lyžařského instruktora zdarma:

  • pobyt musí být zakoupen v některém z výše uvedených středisek na minimálně 5 nocí;
  • zájemce musí mít vlastní lyžařské či snowboardové vybavení;
  • zájemce musí mít alespoň elementární základy sjezdového lyžování či snowboardingu vč. užívání přepravních zařízení a musí dovršit věk 6, resp. 11 let dle střediska;
  • zájemce o službu projeví zájem u CK nejpozději současně s úhradou doplatku zájezdu;
  • při objednávání služby prosíme zájemce, aby sami sebe objektivně zařadili do kategorií 2 hod. lyžování či snowboardingu s instruktorem - AMATÉR“ (začátečník až pokročilý začátečník), nebo „2 hod. lyžování či snowboardingu s instruktorem - PROFESIONÁL“ (středně a více pokročilí lyžaři/snowboardisté)

Instruktoři hovoří vždy anglicky a italsky (na Paganelle rovněž česky), další jazyky negarantujeme. Nicméně u zájemců z řad klientů není vyžadována jakákoli míra znalostí příslušných jazyků.

Budou vytvářeny malé skupinky (max. 5 osob) reflektující nejen počet přihlášených, ale i jejich lyžařské schopnosti, a to vše tak, aby byla zajištěna dostatečná míra individuální pozornosti instruktora každému jednotlivci ve výukové skupince. Každý zájemce má nárok na 2hodinovou lekci (nelze ji rozdělit na kratší úseky, nutno čerpat vcelku, nárok nelze přenést na jinou osobu), a to v některém ze dnů od pondělí do pátku včetně (přesný den a čas určuje CK, bližší informace k organizaci obdržíte u delegáta).

Pro náležité rozřazení bychom zájemce rádi požádali, aby se předem, při objednávání služby, co možná nejobjektivněji sami zařadili do kategorií „AMATÉR“ (začátečník až pokročilý začátečník), nebo „2PROFESIONÁL“ (středně a více pokročilí lyžaři / snowboardisté).

Dovolujeme si upozornit, že pokud počasí nedovolí výuku, může být zrušena bez náhrady – v takovém případě není možno tuto službu nárokovat a reklamovat její neposkytnutí.

Pokud se klient nedostaví k lekci v dohodnutém čase konkrétního dne, nárok zaniká.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
Osobní schůzky po dohodě.

Ostatní komunikaci prosíme elektornicky.

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo