SLEVY

Slevy - „věrný klient“ = každý účastník zájezdu v uplynulých 3 (třech) sezónách, uhrazeného v CK Talpa.

Hodnota nakoupených služeb se vztahuje vždy k jednomu zájezdu a jedné osobě v dané sezóně. Poskytují se pouze pro týdenní pobyty.

  • 350 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa nad 15.000 Kč
  • 300 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa v hodnotě 10.000-14.999 Kč
  • 200 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa v hodnotě 5.000-9.999 Kč
  • 100 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa do 5.000 Kč

Slevy za včasné objednání konkretizace dle nabídky k objednávce pro danou ubytovací kapacitu. Pro Itálii akceptujeme slevy našich partnerů, pro Francii – se týká zpravidla komfortnější kategorie ubytování, v Rakousku se slevy neposkytují.

Slevy pro děti a seniory pokud jsou poskytovány, jsou uvedeny u jednotlivých středisek (zpravidla u skipasů), či ubytovacích kapacit (zpravidla u hotelů)

Slevy pro skupiny se poskytují na základě dohody - dle hodnoty nakoupených služeb, skupina = více než 20 osob. Skupinou se rozumí, když jedna osoba vyřizuje za všechny účastníky platby, přihlášky a komunikaci s CK.

Sleva na skipas pro kategorii bimbo (dítě s nárokem na skipas se slevou) platí při čerpání skipasu libovolné plošné platnosti i délky platnosti; čerpání každé slevy kategorie bimbo je podmíněno doprovodem právě jedné dospělé osoby se stejným skipasem, co do jeho plošné platnosti i délky a termínu platnosti. Slevy „věrný klient“ a „včasné objednání“ se nesčítají, poskytují se ty výhodnější pro zákazníka.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo