SLEVY

Slevy - „sleva krtečka talpáčka“ = každý účastník zájezdu v uplynulých 3 (třech) sezónách, uhrazeného v CK Talpa.

Hodnota nakoupených služeb se vztahuje vždy k jednomu zájezdu a jedné osobě v dané sezóně. Poskytují se pouze pro týdenní pobyty.

  • 350 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa nad 15.000 Kč
  • 300 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa v hodnotě 10.000-14.999 Kč
  • 200 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa v hodnotě 5.000-9.999 Kč
  • 100 Kč/os. při celkové hodnotě nakoupených služeb u CK Talpa do 5.000 Kč

 

Slevy  za včasné objednání konkretizace dle nabídky k  objednávce pro danou ubytovací kapacitu. V Itálii jsou slevy většinou u všech kapacit, ve Francii se týkají zpravidla komfortnější kategorie ubytování, v Rakousku se slevy neposkytují.

V ceníku katalogu i na webu jsou uváděny ceny základní. Na webu jsou uváděny také aktuální možné nejvyšší časové slevy, vztahující se pro věrné klienty. Výše slevy u Itálie je pro nové klienty zpravidla o 2% - 5% nižší. Hodnota slev se snižuje vždy k prvnímu dni v měsíci (srpen-říjen). U Francie je sleva ve slevovém ceníku jednotná, tento ceník je vždy označen termínem platnosti.

Slevy „krtečka talpáčka“ a „včasné objednání“ se nesčítají, poskytují se ty výhodnější pro zákazníka.

Slevy pro děti a seniory pokud jsou poskytovány, jsou uvedeny u jednotlivých středisek (zpravidla u skipasů), či ubytovacích kapacit (zpravidla u hotelů)

Slevy pro skupiny se poskytují na základě dohody - dle hodnoty nakoupených služeb, skupina = více než 20 osob. Skupinou se rozumí, když jedna osoba vyřizuje za všechny účastníky platby, přihlášky a komunikaci s CK.

Sleva na skipas pro kategorii bimbo (dítě s nárokem na skipas se slevou) platí při čerpání skipasu libovolné plošné platnosti i délky platnosti; čerpání každé slevy kategorie bimbo je podmíněno doprovodem právě jedné dospělé osoby se stejným skipasem, co do jeho plošné platnosti i délky a termínu platnosti.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

září - březen:

po a st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo