Říční plavby | CK Talpa

vlajka Říční plavby

KAPITÁNEM BEZ ZKOUŠEK A PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ

Chcete zažít akční rodinnou dovolenou a splnit sny nejen vašich dětí? Nebo toužíte oslnit partnera a zažít neopakovatelnou romantiku či strávit pohodovou dovolenou v kruhu svých přátel?

Staňte se kapitánem lodi a sami rozhodněte, kam se svou posádkou zamíříte. Ochutnejte netradiční dovolenou a vydejte se na cestu v pohodlí obytné lodi. A to vše bez předchozích zkušeností a kapitánských zkoušek!!

V dnešní době, kdy jsme zvyklí cestovat letecky či po rychlostních komunikacích, je plavba po řece něčím zcela neobvyklým. Průměrná rychlost, kterou plujete je 6km v hodině. Při takovém tempu máte jedinečnou příležitost vnořit se do klidné harmonie přírody, nechat se unášet zvukem její neustále se měnící písně a být rušeni pouze občasnými kolem plujícími plavidly. Tuto zcela dobrovolnou izolaci můžete kdykoliv přerušit a vrátit se zpět do civilizace. Říční turistika se velmi vhodně kombinuje s návštěvami památek, oblastních svátků či slavností a všemi možnými druhy letních sportů: projížďkou na kole, vycházkami po přírodě, plaváním nebo jezdectvím a golfem pro náročnější. Program vaší plavby a četnost zastávek záleží pouze na vás. Vaše loď bude klidným a přesto dobrodružným zázemím vašeho výletu. 

Při výběru dovolené na lodi, která se na několik dní stane vaším druhým domovem, postupujte pečlivě. Nejprve si zvolte oblast, kterou byste rádi procestovali a dobu, kterou máte pro dovolenou vyhrazenou. Jedním z nejdůležitějších kritérií je samozřejmě počet lůžek a kajut. Vynasnažíme se splnit veškeré vaše požadavky a společně s Vámi najít tu správnou destinaci a vyhovující loď. Plavby jsou možné jak jednosměrné, tak s návratem do výchozího přístavu. Můžete si zvolit krátkodobé (i víkendové) plavby či dlouhodobé až třítýdenní výpravy.

Obecnou poptávku můžete provést zde. Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi Vám poradíme.

Mějte prosím na paměti, že v katalogu naleznete pouze vybrané typy lodí – takové, které jsou nejčastěji poptávané a zpravidla dostupné. Můžeme Vám ale nabídnout i plavidla jiná, záleží na Vašich požadavcích, ze široké nabídky různých plavidel vybereme určitě takové, které bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Dovolená na lodi je skvělá volba pro Váš odpočinek. Nabízíme letní ale i zimní plavby  - prázdninová plavba s dětmi či přáteli nebo třeba silvestr na lodi? Napište nám a my Vám zařídíme plavbu, na kterou budete rádi vzpomínat.

  • 10% SLEVY PRO RODINY 
  • 10% SLEVY PRO PÁRY 
  • 10% SLEVY PRO FLOTILU
Pomuzeme s vyberem
Nemáte jasnou představu?
Pomůžeme s výběrem Vaší dovolené

Připravujeme

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:

osobní návštěvy pouze na základě předchozí dohody.

září - březen:

po - st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo