Val di Fiemme / Obereggen

Výška areálu 800 - 2338 m
Výška střediska 1000 - 1550 m
Z Prahy: 705 km
Z Brna: 780 km
(111 km)
Počet černých sjezdovek 19 Počet červených sjezdovek 55
Počet modrých sjezdovek 37 Počet zelených sjezdovek 0
45 lanovek a vleků
Počet lanovek 9x
Počet sedaček 26x
Počet vleků 10x
Běžecké tratě (km) 150
Snowpark
Kluziště
Bazén
  • 111 km sjezdovek, 800 - 2338 m n. m. až 1220 km sjezdovek se skipasem Dolomity Superski
  • 5 lyžařských areálů v jedné oblasti
  • nejmodernější lanovky, rozsáhlý systém umělého zasněžování
  • velké procento černých sjezdovek, několik km vinoucí se dokonale upravená červená z Alpe Cermis
  • moderní přepravní zařízení aneb "méně času na lanovce- více času na sjezdovce"
  • široká nabídka běžeckých tratí, závodní okruhy, Marcialonga
  • neustále zlepšující se podmínky a infrastruktura ve střediscích
  • výborná dostupnost z ČR, vhodné pro zkrácené pobyty

SKIPASY:

VAL DI FIEMME / OBEREGGEN - platí pro skiareály Ski Center Latemar, Ski Area Alpe Lusia, Alpe Cermis, Passo Rolle, Passo Lavazé, Oclini, Nova Ponente a Monte S. Pietro

DOLOMITI SUPERSKI - platí neomezeně ve všech 12 střediscích Dolomiti Superski

kombinované skipasy

Více o skipasech

Sport a aktivity střediska:

  • bazén, kluziště, večerní lyžování, výlety na sněžnicích, sáňkování, bobová dráha Alpine Coaster, tenis
  • paragliding, ice climbing - lezení na ledové stěně, freeride, skialpinismus
  • restaurace, bary a kluby, kino,  welness
  • úžasná kombinace skvělého večerního lyžování i sáňkování v Obereggenu
  • abnormálně široká nabídka pro vyznavače bílé stopy předkládající nejen Marcialongu, 70 km dlouhý mezinárodní běh konající se 27. 1. 2019, ale i závodní okruhy z Mistrovství světa v klasickém lyžování

Služby a ostatní:

Místní skibus, informační centrum, půjčovny lyžařského vybavení, hlídání dětí, dětský park, lékař, lékárna, pošta, půjčovna aut.

Doporučujeme

  • Návštěvu sýrárny v Predazzu a Cavalese spojenou s ochutnávkou místního sýra.
  • Na běžkaře zde čeká úžasná trať Marcialonga, na které se každoročně pořádá velice známá stejnojmenná mezinárodní soutěž.

O středisku:

Val di Fiemme je českými lyžaři velmi oblíbené středisko. Není čemu se divit, vždyť z Prahy je to do Val di Fiemme jen 705 a z Brna 780km, navíc celou cestu kromě posledních 26 km po dálnici! Ve středisku najdete pestrou paletu příjemných a prosluněných sjezdovek pro všechny druhy lyžařů (od vycházkových modrých pro začátečníky a děti (například pohodové Bellamonte),  po prudké sjezdy šité na míru náročným lyžařům jako je třeba Moena).  Výhodou střediska je jeho vybavenost co do moderních přepravních zařízení. V tomto ohledu patří Val di Fiemme mezi evropskou špičku. K nejvíce vyhledávaným areálům patří Ski Center Latemar, Alpe Cermis a Passo Rolle.  Díky poloze můžete zároveň využít permanentku i v dalších oblastech Dolomity Superski  (Sella Ronda je například odsud autem pouhých 20 minut).  Permanentka vám navíc usnadní vstup do plaveckých bazénů  v Cavalese a Predazzu, zimního stadionu v Cavalese či nočního lyžování v Obereggenu. Možná se necháte zlákat i takřka novou bobovou dráhou Alpine Coaster ve skiareálu Ski Center Latemar.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

září - březen:

po a st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo