Nassfeld

Výška areálu 950 - 2360 m
Výška střediska 950
Z Prahy: 450 km
(110 km)
Počet černých sjezdovek 11 Počet červených sjezdovek 69
Počet modrých sjezdovek 30 Počet zelených sjezdovek 0
30 lanovek a vleků
Počet lanovek 5x
Počet sedaček 9x
Počet vleků 16x
Běžecké tratě (km) 100
Snowpark
  • 110 km sjezdovek od 600m n.m. do 2020 m n.m.
  • největší "sluneční terasa" Alp
  • Rakouská vřelost a Italský klid
  • ráj pro snowboardisty (Freeride & Fun Areas, Snow Park, Fun Slope,..)
  • 3 dětské arény

SKIPASY:

NASSFELD - PRESSEGER SEE

Středisko poskytuje slevy ke skipasům.

Více o skiapsech

Sport a aktivity střediska

80 km běžeckých tratí (od méně náročných až po těžké), stopy po hřebenech, 55 km zimních turistických cest, 5 sáňkařských drah, z toho 3 osvětlené, 7 km² přírodní ledové plochy na jezerech Weissensee & Pressegger See, jízdy na saních tažených koňmi, wellness v alpském stylu, skialpinistické túry a túry na sněžnicích, snowtubing, snowskate, snowbike,….

Služby a ostatní

  • doprava skibusem je v celém regionu zdarma ke spodní stanici lanovky Millenium Express: včetně ubytovaných v Gailtal, Gitschtal nebo u Weissensee
  • noční autobus: k dispozici každou sobotu od poloviny prosince do začátku dubna od 21:00 do 3.00 hodin. Jezdí po stejné trase jako skibusy mezi obcemi St. Stefan a Kötschach-Mauthen.

O středisku

Největší lyžařské středisko Korutan se nachází nedaleko rakousko-italských hranic. V současné době patří mezi nejmodernější v celém Rakousku především díky nejdelší kabinové lanovce v Alpách – Millenium Express. Ta vás rychle a bezpečně přenese za 17 minut celých 7,6 km od parkoviště rovnou do Skiareny „Sonnenalpe Nassfeld“, jejíž název vypovídá nejen o komfortu lyžování, ale také o téměř 200 slunečních dnech v roce. Více než 30 moderních lyžařských zařízení na více jak 100 km sjezdovek všech druhů obtížnosti garantuje nejen lyžování bez nejmenších front, ale nabízejí se zde také další možnosti, které patří k modernímu vnímání zimních sportů - U-rampa, funpark, bruslení, sáňkování, jízdy na koni aj. Běžkaři zde mají připraven ráj až 100 km preparovaných stop. Dostatek oblíbených aprés ski, kvalitní lyžařské školy i půjčovny veškerého lyžařského vybavení.

Sjezdová trať do údolí nazvaná „Carnia“ má délku 7,6 kilometrů. Třetina tratě je připravena pro večerní lyžování, tak jako osvětlená sáňkařská dráha, kam Vás pohodlně dopraví Millenium Express.   
Avšak nejen lyžování – výjimečným prostorem je nedaleké jezero Weissensee, které nabízí největší přírodní bruslařskou plochu v Evropě o rozloze více jak 6 km2.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
Osobní schůzky po dohodě.

Ostatní komunikaci prosíme elektornicky.

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo