BURGUNDSKO

Burgundsko

Vyplujte na cestu do Burgundska, zemi gastronomického věhlasu.Nechte se zlákat tradiční kuchyní a lahodným vínem, ochutnejte kouzlo tohoto prastarého bohatství Burgundska, které stálo za zrodem celé řady památek (historických měst a jejich katedrál, opatství či klášterů). 

Burgunsko patří z pohledu říční turistiky k nejbohatším francouzským regionům. K vidění jsou zde jak historické památky menších i větších burgundských měst včetně zajímavých plavebních děl na kanálech, tak panenská příroda přírodních rezervací. Některé z jejich přírodních pokladů (močálová jezírka, rašeliniště, duny s lišejníky, rezervace brodivých ptáků) máte možnost vidět přímo z paluby vaší lodi.

CO SE NÁM ZDE LÍBILO?

 • gastronomie a světově známá vína (Tannay, Chablis)
 • historické památky (katedrála Saint Etienne v Auxerre)
 
 
BURGUNDSKO
Cena od 19030,-
 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - VENAREY

   

  Jízdu po Burgundském kanálu z výchozího bodu ve Venarey les Laumes lze chápat jako putování napříč francouzskou historií! Vždyť právě zde se nacházejí historická sídla mezinárodního věhlasu.

  CENA OD  17 470,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - SOMAIL

  Pokud se rozhodnete pronajmout si loď a vyplout z malebného přístavu le Somail, určitě nebudete litovat. Malé přístavní městečko Somail se nachází v půli cesty mezi Carcassonne a Béziers, na jednom z nejplynulejších úseků plavby po kanálu ve Francii - 52 km bez zdymadel!

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  ŘÍČNÍ PLAVBY - CAMARGUE

   

  Pokud toužíte po plavbě sluncem prohřátou divokou přírodou, nemohli jste si vybrat lépe. Jižní Francie a její Camargue vám toto přání zajisté splní.

  CENA OD  24 280,-

 • Doporučujeme

  LETNÍ LYŽOVÁNÍ L2A

   

  Les 2 Alpes otevírá v létě  90 hektarů sjezdovek. Lanovky pro letní lyžování budou otevřeny letos od 24. června do 2. září 2017, od 7 do 12.30.

  CENA OD   6 000,-

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:
út - čt:  9:00 - 15:00

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo